Yuvanızı Sevgiyle Örtüyoruz.
  • Çalışma Saatleri
  • Pzt - Cmt 08.00 - 18.00

Kurumsal

FEM ÇATI
14 YILLIK
DENEYİM

  Her büyük çınarın aslı bir küçük fidandır. Ve her çınarın büyüklüğü fidanının kalitesince ölçülür. Çınarın daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı olması, fidanın kalitesi, yetiştirilmesi ve büyütülmesi ile doğru orantılıdır. 2007 yılında boy veren küçük bir filiz olarak Meram Sanayii’nde Fem Çatı ismiyle sektöre giriş yapan firmamız bugün gelinen noktada yüce bir çınar olma sevdasına doğru emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Çok ortaklı işletme modelini benimseyen firmamız; oluk sistemleri, mebran, şıngıl, beton ve toprak kiremit işçiliği yaparak girdiği sektörde daima ilerlemeyi, kalite ve hizmetten ödün vermeden büyümeyi hedeflemiştir. Bu amaçla 2008’de Karatay Sanayii’ndeki yeni yerine taşınan Fem Çatı Sistemleri, sektöründeki ürünlerin doğrudan satışını ve uygulamasını yapmaktadır.

  Satış ve uygulamadan edindiği tecrübeleri üretim sektörüne aktarmak amacıyla başlatmış olduğu çalışmalar neticesinde 2010 yılında çatı sistemleri üreten makineleri de parkuruna ekleyen firmamız, satış ve uygulamasını yaptığı ürünlerin üretimini de yapmaya başlamıştır. Çatı sistemlerindeki gelişmeler, sektörün ve firmamızın önünü her geçen gün açmakta, sektörümüzdeki yenilikler çalışmalarımıza her geçen gün yeni bir ivme katmaktadır. Sektöründeki yenilikleri ülke içinde ve ülke dışında takip etmekte olan firmamız, 2007 yılından itibaren “emek” ve “üretim” merkezli sürdürdüğü çalışmalarında daima daha kaliteli ürün, daha kaliteli hizmet ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. Üretim ve satış sektöründeki çalışmalarının yanı sıra, montaj işlemlerini de kurulduğu günden bu yana sürdüren Fem Çatı, kökeni itibariyle sahip olduğu tecrübe dolayısıyla ürettiği tüm ürün ve hizmet dallarında kaliteye ve sağlamlığa önem vermektedir. Bunun için diyebilir ki Fem Çatı, yapmış olduğu tüm çatılarda en yüksek düzeyde sağlamlık ve estetik görünüş garantisi vermektedir.

  Tüm üretimini ve montajını kendi imkânlarıyla gerçekleştiren firmamız, yapmış olduğu tüm çatı sistemlerini kullanıma başlamadan önce birebir kontrol anlayışı ile denetlediği için, müşterilerine sorunsuz ve uzun ömürlü bir hizmet süreci sağlamaktadır. 2007 yılında filizlenen bu fidan bugün gelinen noktada sağlam bir çınar olma yolundaki azmini ve heyecanını tüm açıklığıyla gözler önüne sermiştir. Bu yolda tüm engelleri yok sayan, durmadan ve daima ilerleyerek yoluna devam eden Fem Çatı Sistemleri, bünyesinde barındırdığı 20 kişilik sabit ekibi ve dış hizmet alımlarıyla sektörün nabzını tutmaya, sektörün en sağlam ve en güvenilir adreslerinden biri olmaya ve sizler için en iyiyi ve en güzeli sunmaya devam edecektir. Geçmişimizden aldığımız güç ve güven, geleceğimizi aydınlatmaya ve bizi daha iyiye, daha güzele yönlendirmeye devam etmektedir.